• Категорія запису:Новини

У 2019 р. очікується збільшення потужностей сонячних електроустановок (PV) до 123 ГВт. Це на 18% більше, ніж у 2018 р., зазначено у звіті у звіті англійської інформаційної агенції «IHS Markit», повідомляє видання pv-magazine.

Хоч Китай і займає близько половини світового ринку PV, рівень його домінування зменшується. Оновлення або будівництво ВДЕ можливе в Аргентині, Єгипеті, Південній Африці, Іспанії та В’єтнаі, на долю яких припадатиме 7% ринку у 2019 р. або 7 ГВт нових потужностей.

Ринок сонячної енергетики стає все більш географічно розподіленим, при цьому потужність сонячних установок зросте більш ніж на 20% на 45 країнах. У 2019 р. у Сполучених Штатах, які на сьогодні є другими за розміром ринком сонячної генерації, кількість сонячних установок збільшиться на 28%.

Зміна китайської політики щодо зниження темпів розвитку відновлюваних джерел енергії на прогнозований період (на 31/5 років), стверджує «IHS Markit», призведе до обмеження введення обсягів нових потужностей PV. При цьому очікується більш інтенсивне використання введених потужностей, що компенсуватиме зниження введення нових.

Завдяки інтенсивному зростанню попиту за межами Китаю, особливо в Мексиці, В’єтнамі та Іспанії, зниження цін на постачання PV в першій половині 2019 року сповільниться.