• Категорія запису:Новини

Жителі Лазещини вкотре вивчали позитивний досвід будівництва міні-ГЕСУ неділю, 25 лютого, чергова делегація з села Лазещина відвідала об’єкти групи енергетичних компаній «РЕНЕР» у Тячівському районі. До односельчан приєдналися й члени виконкому, депутати сільської ради, працівники держлісгоспу, приватні підприємці та молодь, щоб на власні очі побачити як працюють сучасні міні-ГЕС компанії та знайти відповіді на питання, що нині турбують громадськість.

Жителі Лазещини вкотре вивчали позитивний досвід будівництва міні-ГЕСПід час візиту лазещинці відвідали міні ГЕС «Янівець» в селі Руська Мокра та «Брустурянка» у селі Лопухів, які збудовані із застосуванням сучасних технологій та європейських стандартів. Окрім того, гості оглянули й берекоукріпну дамбу у с. Красна, яка була зведена групою РЕНЕР у квітні 2016 року в рамках співпраці з громадою та стала надійним захистом домогосподарств від підтоплень, що десятиліттями турбували мешканців села.

Лазещинці особисто переконалися, що такі об’єкти групи «РЕНЕР» дійсно є позитивними прикладами у сфері малої гідроенергетики:

Жителі Лазещини вкотре вивчали позитивний досвід будівництва міні-ГЕС«Це добре, що компанія відкрита для всіх і ми на власні очі змогли побачити дані об’єкти. Тут дійсно відчуваються європейські підходи до справи та турбота про довкілля. Під час роботи станції у річці залишається достатньо води, яка собі як текла так і тече, особливо вразив й естетичний вид станції – трубопроводу не видно, його прокладено під землею, не громіздкі сучасні споруди чудово вписуються у природній ландшафт. І якщо ще наше село матиме користь з цього, то ми тільки за »,  коментує поїздку мешканець села пан Ігор.

Жителі Лазещини вкотре вивчали позитивний досвід будівництва міні-ГЕСПогоджуються зі своїм земляком й інші учасники делегації, які підтримують будівництво групою «РЕНЕР» в Лазещині гідроелектростанції.

Як повідомляють у групі РЕНЕР подібні зустрічі – вже традиційна практика. Сучасні об’єкти компанії відвідують і ставлять у приклад експерти у галузі водного господарства, посадовці, члени міжнародних делегацій, туристи та мешканці різних куточків Закарпаття. Не рідко думки гостей зупиняються на питанні: чому б, враховуючи досвід розвинутих країн, не використовувати силу води для загальної користі, якщо це не шкодить природі і, в свою чергу, дозволяє залучити інвестиції в місцеву інфраструктуру, реалізувати важливі соціальні проекти, створити робочі місця та поповнити сільські бюджети додатковими надходженнями.

За інформацією сайту РЕНЕР